IŠVYKA Į ISTORINĘ LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTŪRĄ IR RAUDONDVARIO DVARO MUZIEJŲ

Raudondvario lopšelio-darželio „Vyturėlis“ priešmokyklinės „Volungėlių“ grupės ugdytiniai, įgyvendindami atnaujintą priešmokyklinio ugdymo programą https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/1a764050239511edb4cae1b158f98ea5   ir vykdydami projektinę veiklą „Ką žinau apie žymius Lietuvos žmones“, susipažino su svarbiomis mūsų šaliai ir Raudondvariui asmenybėmis. Kovo 2 d. grupės ugdytiniai, mokytoja ir mokytojos padėjėjos šurmuliavo po Raudondvario dvaro muziejaus patalpas, kur tyrinėjo J. Naujalio, grafo B. H. Tiškevičiaus išlikusius eksponatus, klausėsi dvaro gyvavimo istorijos ir užkopė į dvaro aukštąjį bokštą. Kovo 9 d. vaikai keliavo į edukacinį užsiėmimą „Kodas Lietuva“ Istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje Kaune. Jos metu susipažino su Lietuvos pirmaisiais tarpukario LR Prezidentais: Antanu Smetona, Aleksandru Stulginskiu ir Kaziu Griniumi. Edukacijos metu sužinojo kas užkoduota svarbiausiuose Lietuvos simboliuose: vėliavoje, herbe, himne, susipažino su Lietuvos istorija, diskutavo apie lietuviui svarbias vertybes.

 

Parengė priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Gerda Patinskienė