Kviečiame dirbti ikimokyklinio ugdymo mokytoją

Kauno r. Raudondvario lopšelis-darželis „Vyturėlis“ skelbia pretendentų atranką ikimokyklinio ugdymo mokytojo (-os) pareigoms užimti nuo 2022 m. kovo 1 d.

Atlyginimas: nuo 1346 iki 1891 euro neatskaičius mokesčio. Atlyginimo dydis priklauso nuo turimo išsilavinimo, darbo stažo ir pedagogo kategorijos.

Sutartis: terminuota iki 2022-09-01.

Krūvis: pilnas etatas

Darbo vieta:  Vyturių 2B, Raudondvaris, Kauno raj.

Reikalavimai:

• aukštasis išsilavinimas, įgytas edukologijos (ikimokyklinio/priešmokyklinio ugdymo pedagogikos) bakalauro laipsnis, mokytojo kvalifikacija;
  • informacinių ir komunikacinių technologijų valdymas: komunikacija lietuvių kalba, informacinių technologijų žinojimas ir gebėjimas jas taikyti, gebėjimas bendrauti, bendradarbiauti ir konstruktyviai spręsti problemas;
  • iniciatyvumas, atsakingumas, kūrybingumas, gebėjimas pasirinkti efektyvius darbo metodus, punktualumas.

Privalumai: rekomendacijos, aukštesnė nei mokytojo kvalifikacija.

Kviečiame dirbti ir asmenis studijuojančius vaikystės pedagogiką ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo krypties programą, bei mokytojus turinčius pedagogo kvalifikaciją. Sudarome sąlygas derinti darbą ir studijas.

Mes jums siūlome:

• Visas švietimo darbuotojui priklausančias garantijas.
  • Darbas su ikimokyklinio amžiaus vaikais nuo 7.30 iki 18.00 val.
  • Kompetenciją atitinkantį atlyginimą.
  • Lankstų darbo grafiką.
  • Galimybę įgyvendinti idėjas renginių ir projektų laikotarpiu.
  • Jaunatvišką, aktyvų kolektyvą.

Pretendentai privalo pateikti šiuos dokumentus:

1.Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
2.Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
3.Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
4.Gyvenimo aprašymą;
5.Atrankai pretendentai gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

Dokumentus siųsti el. paštu iki 2022 m. vasario 15 d. imtinai.

Elektroninis paštas: md.raudondvaris@gmail.com   su nuoroda:  IKIMOKYKLINIO UGDYMO MOKYTOJAS.

Dokumentų originalai pateikiami atrankos dieną.

Telefonas pasiteiravimui: 837 549542, 868632886

Geriausiai reikalavimus atitinkančius kandidatus informuosime asmeniškai  telefonu ir pakviesime pokalbiui.

Darbo vieta:  Vyturių 2B, Raudondvaris, Kauno raj.