Kviečiame dirbti logopedą pagal neterminuotą darbo sutartį.

Kauno r. Raudondvario lopšelis-darželis „Vyturėlis“ skelbia pretendentų atranką logopedo pareigoms užimti.

Atlyginimas: nuo 1346 iki 1891 euro neatskaičius mokesčio. Atlyginimo dydis priklauso nuo turimo išsilavinimo, darbo stažo ir kategorijos.
Krūvis: 0,5 et.
Darbo vieta:  Vyturių 2B, Raudondvaris, Kauno raj.

Reikalavimai:

• Ne žemesnis kaip aukštasis universitetinis išsilavinimas su bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintas išsilavinimas arba aukštasis koleginis išsilavinimas su profesinio bakalauro kvalifikaciniu laipsniu ar jam prilygintu išsilavinimu;
  • Specialiosios pedagogikos  kvalifikacinis laipsnis;
  • Mokėti lietuvių kalbą pagal Lietuvos Respublikos valstybinės kalbos įstatymo nustatytus reikalavimus.
  • Mokėti dirbti Microsoft Office programiniu rinkiniu, naudotis šiuolaikinėmis skaitmeninėmis ugdymo priemonėmis.
  • Iniciatyvumas, atsakingumas, kūrybingumas, gebėjimas pasirinkti efektyvius darbo metodus, punktualumas.

Privalumai: rekomendacijos, aukštesnė nei logopedo kvalifikacija.

Mes jums siūlome:

• Visas švietimo darbuotojui priklausančias garantijas.
  • Darbą su ikimokyklinio/priešmokyklinio amžiaus vaikais.
  • Kompetenciją atitinkantį atlyginimą.
  • Galimybę įgyvendinti idėjas renginių ir projektų laikotarpiu.
  • Jaunatvišką, aktyvų kolektyvą.
  • Aplinkas pritaikytas vaikų ugdymui/si.

Pretendentai privalo pateikti šiuos dokumentus:

1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
  2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
  3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
  4. Gyvenimo aprašymą;
  5. Atrankai pretendentai gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijas.

Dokumentus siųsti elektroninu paštu: md.raudondvaris@gmail.com   su nuoroda:  LOGOPEDAS
Telefonas pasiteiravimui: 837 549542, 8 699 28 409
Geriausiai reikalavimus atitinkančius kandidatus informuosime asmeniškai  telefonu ir pakviesime pokalbiui.
Darbo vieta:  Vyturių 2B, Raudondvaris, Kauno raj.