4-6M. AMŽIAUS VAIKŲ SOCIALINIŲ – EMOCINIŲ ĮGŪDŽIŲ STIPRINIMO PROGRAMA – STARTUOJAME!!!

Ar žinojote, jog vaikai, kurie įgyja socialinių – emocinių įgūdžių ankstyvajame amžiuje, yra pasitikintys savimi, empatiški, smalsūs, komunikabilūs ir moka sutarti su kitais? Ir atvirkščiai – socialinių ir emocinių kompetencijų stokojantys vaikai dažniau susiduria su elgesio, emociniais, akademiniais, bendravimo sunkumais suaugusiojo amžiuje?
2021-2022m.m. pradedame įgyvendinti prevencinę socialinių – emocinių įgūdžių stiprinimo programą, skirtą 4-6m. amžiaus vaikams, kurios metu stiprinsime savęs pažinimo, emocijų raiškos, bendravimo, bendradarbiavimo, sprendimų priėmimo ir kt. gebėjimus. Skamba šauniai, tiesa?
Rugsėjo mėn. veikla – „Mano herbas“, skirta suvokti save kaip savitą ir ypatingą, stiprinant grupės sutelktumo, bendrumo jausmą!
Akimirkomis dalinasi „Vyturiukų“, „Pelėdžiukų“, „Volungėlių“ grupės ugdytiniai su mokytojomis!

Psichologė Ingrida Markūnė