AKCIJA „VANDENS LAŠELIS“

Kovo 22 d. lopšelyje-darželyje „Vyturėlis“ buvo paminėta Pasaulinė vandens diena. Akcijos tikslas – suteikti vaikams žinių apie vandenį, jo svarbą augančiam vaikui ir supančiai aplinkai. Vaikučiai žiūrėjo edukacinį filmuką „Vandens lašelio kelionė”. Vaikai apie vandenį sužinojo daug įdomių dalykų: kokį vandenį gerti sveika, kaip ir kodėl jį reikia taupyti, kiek vandens reikia išgerti per dieną. „Kiškučių“ ir „Stirniukų“ grupių auklėtiniai gamino vandens lašelio karūnas, šiaudeliais pūtė vandens ornamentus, džiaugėsi gautais rezultatais.

Padedant mokytojoms I. Linkevičiūtei ir J. Kučinskienei, ugdytiniai dalyvavo varžytuvėse, kuriose nešė, rinko lietaus lašelius, debesėlio lašelius, smagiai leido laiką kartu.

Po varžytuvių atsigaivino ir skanavo įvairiais pagardais (obuoliu, agurku, citrina, apelsinu) paskanintu vandenuku.

Parengė ikimokyklinio ugdymo mokytoja – metodininkė J. Kučinskienė