AŠ – LTMŽ DALYVIS !

Mes startuojame LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖSE 2021 M !!!

Kauno r. Raudondvario lopšelio-darželio ,,Vyturėlis“ priešmokyklinio ugdymo ,,Pelėdžiukų“ ir ,,Volungėlių“ grupių ugdytiniai ir mokytojos pirmą kartą dalyvavo „Lietuvos mažųjų žaidynėse”, kurias organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). „Lietuvos mažųjų žaidynių” pagrindas – nuotolinės fizinio aktyvumo veiklos, fizinės sveikatos užduotys, judėjimo ir socialinius įgūdžius lavinančios estafetės. Visos užduotys yra skirtos visapusiškam vaikų fizinių savybių lavinimui. Žaidynių dalyviai bėgiojo, šuoliavo, laipiojo, mėtė, treniravo pusiausvyrą, žaidė skirtingas raumenų grupes stiprinančius žaidimus.

Pirmojo etapo metu – iki balandžio mėnesio pabaigos, buvo vykdomos nuotolinės kūno kultūros veiklos, skirtos visapusiškam vaikų fizinių savybių lavinimui.

Antrajame etape – gegužę, atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją Lietuvoje ,,Lietuvos mažųjų žaidynės“ renginys vyko įstaigoje.

Parengė priešmokyklinio ugdymo mokytoja – metodininkė Edita Šlapikienė