AŠ SKUBU UŽAUGTI

Priešmokyklinukams skaičiuojant paskutines dienas darželyje ir ruošiantis rudenį eiti į pirmą klasę, „Volungėlių“ grupės ugdytiniai nuotoliniu būdu per www.zoom.us platformą aplankė Kauno r. Raudondvario A. ir A. Kriauzų pradinę mokyklą, 4d klasės mokytoją Iloną Jurelienę ir jos mokinius. Pradinių klasių mokytoja kartu su ketvirtokais, priešmokyklinukams pravedė nuotolinę pasaulio pažinimo pamoką, surengė nuotaikingą viktoriną ir sportinę pramogą. „Volungėlių“ grupės ugdytiniai ne tik susipažino su mokyklos aplinka, pradinuko dienotvarke, popamokine veikla, bet ir spėliojo būsimus mokyklinius reikmenis, klausėsi ketvirtokų patarimų bei paraginimų su džiaugsmu ateiti į pirmą klasę.
Dėkojame mūsų socialiniams partneriams Kauno r. Raudondvario A. ir A. Kriauzų pradinei mokyklai ir jos mokytojai Ilonai Jurelienei, 4d mokiniams už smagų ir nuotaikingą susitikimą. Viliamės, jog mūsų ugdytiniai sklandžiai ir sėkmingai pereis iš priešmokyklinio į pradinį ugdymąsi.

Parengė priešmokyklinio ugdymo vyr. mokytoja Gerda Patinskienė