Avento pradžia

Prasidėjus žiemai prasideda ir Adventinis laikotarpis, reiškiantis rimtį ir susikaupimą iki Kalėdų. Advento pradžią darželio bendruomenė pasitinka tradicija tapusiu šventiniu rytmečiu, kuris sukviečia vaikus ir mokytojus dalintis gerumu, meile ir tikėjimu.

Lapkričio 29 dieną „Vyturiukų“, „Volungėlių“, „Ežiukų“ ir „Pelėdžiukų“ grupių ugdytiniai ir jų mokytojos edukacinėje erdvėje pasitiko Adventą su Raudondvario Šv. Kūdikėlio Jėzaus Teresės parapijos klebonu monsinjoru Augustinu Paulausku. Klebonas papasakojo apie Adventinio laikotarpio reikšmę ir prasmę, uždegė pirmąją žvakę simbolizuojančią viltį. Vaikus paragino būti geriems, daryti gerus darbus, padėti artimiesiems. Ramumu dvelkianti aplinka, skambanti lietuvių liaudies muzika, tylus žvakių virpėjimas, vaikus įkvėpė kūrybinėms veikloms ir atradimams grupėse.

Ikimokyklinio ugdymo mokytojos Sandra Milašauskienė ir Eglė Jasukaitienė