„BĖGAME UŽ LAISVĘ SU TRISPALVE 2023“

Kovo 11-oji – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Šiai dienai paminėti kovo 10 dieną visa darželio bendruomenė   dalyvavo akcijoje „Bėgimas su trispalve 2023“. Šiltus žodžius apie Kovo 11-osios reikšmę Lietuvai ir lietuviams tarė lopšelio–darželio direktorė Žydrūnė Jankūnienė. Pasipuošę Lietuvos simbolika: vėliavėlėmis, trispalviais balionais, šalikais, kepurėmis, vaikai atlikę bendrą mankštą bėgo po darželio teritoriją įveikdami kliūtis, kuriose taip pat atspindėjo trispalvė.

Šios pramogos tikslas – per fizinę veiklą ugdyti vaikų pilietinius jausmus.

Ugdytiniai dainuodami apie gimtąjį kraštą L. Lapkauskaitės „Nupiešiu Lietuvą“, J. Marcinkevičius „Tai gražiai mane augino“ ugdėsi pilietiškumo kompetenciją, džiaugėsi savo šalimi, jos laisve. Bėgdami drauge su darželio bendruomene patyrė judėjimo džiaugsmą, ugdėsi socialinę, emocinę ir sveikos gyvensenos kompetenciją.

Parengė sveikatos stiprinimo grupės koordinatorė Edita Šlapikienė