BĖGIMO VARŽYBOS OLIMPIEČIO KĘSTUČIO ORENTO IR KAUNO RAJONO MERO VALERIJAUS MAKŪNO TAUREI LAIMĖTI

Raudondvario lopšelio-darželio „Vyturėlis“ priešmokyklinės „Volungėlių“ ir „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai 2020 m. rugsėjo 25 d. dalyvavo bėgimo varžybose olimpiečio Kęstučio Orento ir Kauno rajono mero Valerijaus Makūno taurei laimėti.

Jaunieji bėgikai varžėsi 300 metrų bėgimo nuotolyje.

Bėgdami 300 m. distanciją, mūsų priešmokyklinukai iškovojo prizines vietas ir buvo apdovanoti specialiais Lengvosios atletikos asociacijos (LAA) įsteigtais prizais, medaliais ir dovanėlėmis. Mergaičių pogrupyje prizinę antrą vietą iškovojo „Volungėlių“ grupės ugdytinė Vesta Samuolytė. Trečią – „Pelėdžiukų“ grupės ugdytinė Smiltė Dovydėnaitė. Berniukų pogrupyje antrą vietą iškovojo „Pelėdžiukų“ grupės  ugdytinis Dainius Venslova, trečią – „Volungėlių“ grupės ugdytinis Aleksandras Karpavičius. Už aktyvų daugkartinį dalyvavimą bėgimo varžybose medaliais buvo apdovanotos ir abiejų grupių mokytojos – Gerda Patinskienė ir Edita Šlapikienė.

Pasibaigus apdovanojimams, abiejų grupių ugdytiniai prie Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios džiaugėsi puikiu oru, dalinosi ne tik vaišėmis, bet ir džiaugsmu, jog visi esame sportiški, ištvermingi ir draugiški.

Parengė priešmokyklinio ugdymo mokytoja Gerda Patinskienė