Bėgimo varžybos

Tradicinėse bėgimo varžybose susirinko būrys sportininkų

Zapyškyje vyko šeštosios bėgimo varžybos mero Valerijaus Makūno ir olimpiečio Kęstučio Orento taurei laimėti. Jaunieji sportininkai antrus metus iš eilės rinkosi prie senosios Šv. Jono Krikštytojo bažnyčios. Pademonstruoti kojų miklumą panoro beveik keturi šimtai bėgikų.

Vaikai buvo suskirstyti į septynias amžiaus grupes, berniukai ir mergaitės varžėsi atskirai. Savo jėgas sportininkai galėjo išbandyti trijose skirtingų atstumų trasose: 300 m, 500 m ir 1 km.

Palaikyti sportininkų atvyko Kauno rajono savivaldybės meras Valerijus Makūnas ir jo pavaduotojas Paulius Visockas. „Tegul ypatinga istorinė vieta, kurioje šiandien susirinkome įkvepia jus ir suteikia jėgų bei stiprybės. Linkiu gerų startų ir pergalių“, – sveikino susirinkusiuosius vicemeras. 6 metų ir jaunesnių amžiaus grupėje greičiausiai tris šimtus metrų nubėgo Motiejus Palubinskas ir Gabija Brazaitytė. Varžybų metu netrūko geros nuotaikos, bėgikams aidėjo garsūs mokytojų, šeimos narių ir draugų plojimai ir palaikymo šūksniai.