„Dėdė Derlius atkeliavo labirinto takeliu“

Atskubėjęs rudenėlis dovanoja daug nuostabių spalvotų akimirkų ir rudens gėrybių-tik spėk viskuo grožėtis bei rinkti, kas po kojomis šnara, čeža. Smagu vaikams žaisti su nukritusiais lapais, klausytis jų čežėjimo. Bet dar smagiau sueiti į būrį, kartu žaisti, šokti, dainuoti, rudenėlio dovanėlėmis vaišintis.

Spalio 13 dieną Raudondvario lopšelyje-darželyje „Vyturėlis“ vyko sportinis-ritminis rytmetis “Dėdė Derlius atkeliavo”, kuriame dalyvavo visų grupių ugdytiniai bei Raudondvario lopšelio-darželio „Riešutėlis“ priešmokyklinio amžiaus vaikų grupės. Visus linksmai pasitiko ir pasveikino Dėdė Derlius (mokytoja K. Drumstė) ir Vitaminukas Tukas ( mokytoja E. Šlapikienė). Visi kartu mankštinosi, šoko, dainavo, minė mįsles. Vaikams buvo paruošti labirintai, kuriuose laukė įvairios kliūtys ir užduotys. Šventės pabaigoje visi dalyviai apdovanoti Dėdės Derliaus dovanomis, o svečiai dar ir padėkos raštais.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Sandra Abraitienė