Draugo diena

Lapkričio 29 diena – tarptautinė Draugo diena. Šią svarbią datą paminėjo ir Raudondvario lopšelis-darželis. Visą savaitę visose įstaigos grupėse buvo vykdomas projektas „Dalinuosi draugyste“. Jo metu vaikai kalbėjo apie draugystę, tinkamus elgesio būdus, suprato, jog ne tik gerą draugą būtina turėti, bet geru draugu pačiam reikia būti. Vaikai ugdėsi empatijos, tolerancijos jausmą per pozityvų bendravimą su visais vaikais, priimdami kitų draugiškumo bei palankumo ženklus. Grupės lankėsi viena pas kitą svečiuose, kur vaikai artimiau susipažino, kartu žaidė, gėrė arbatėlę ir leido smagiai laiką. Vaikai pynė vienas kitam draugystės apyrankes, piešė draugo portretus ir gamino draugystės girliandas.

Rytmečio „Mano draugiškas darželis“ metu į salę susirinko visi įstaigos vaikai, kuriuos netikėtai pradžiugino linksmasis personažas Emociukas. Jis į vaikų šventę atnešė ypatingą pasaką apie tikrą, ištikimą draugystę „Draugystė ant straublio galo“ (pagal M. Marcinkevičiaus knygą). Ją pasekė naudodamas auklėtojos Gerdos Patinskienės paruoštomis skaidrėmis. Kartu pašokęs, pasilinksminęs ir pašėliojęs, Emociukas atsisveikino linkėdamas visiems būti ištikimais ir gerais draugais. Po šios šventės įstaigos koridoriai pasipuošė vaikų gaminta draugystės girlianda.

Vaikams ši savaitė atnešė daug gerų emocijų. Visų veidai pasipuošė šypsena, o širdelės tryško džiaugsmu, švenčiant kartu su tokiu dideliu būriu draugų.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Gerda Patinskienė