„EGLUTE, SUŽIBĖK“

Raudondvario lopšelio-darželio „Vyturėlis“ kieme „išdygo“ Kalėdinė 13-kos  eglaičių giraitė. Kodėl gi trylika? Nes mūsų „Vyturėlyje“ yra 13-ka grupių. Kiekviena turi unikalų pavadinimą. Grupių mokytojos tarėsi su vaikučiai ir jų tėveliais, kaip papuošti eglutę, kad ji atspindėtų grupės pavadinimą. Juk norėjosi, kad ji būtų nuostabi, nepakartojama ir įspūdinga. Bendradarbiaujant su šeimomis, visų grupių ugdytiniai gamino eglaitėms žaisliukus pagal savo grupės pavadinimą. Žaisliukus mezgė, gamino iš popieriaus, konstravo, klijavo, lipdė, pjaustė iš medžio. Visi žaisliukai tapo pačia įspūdingiausia eglutės puošmena. Kiemo eglutės kiekvieną dieną spindi ne tik dėl lempelių, bet ir dėl gražiausių rankų darbo žaisliukų. Gruodžio pirmomis dienomis Raudondvario lopšelio-darželio „Vyturėlis“ salėje vyko rytmečiai „Eglute, sužibėk!“. Darželio bendruomenė šoko, dainavo, linksminosi. Sušukus „Eglute, sužibėk !!!“, žaliaskarė nušvito įvairiausiomis spalvomis. Dabar kiekvieną dieną aplankome, grožimės eglutėmis darželio kieme ir viduje.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Virginija Jotautienė