Erasmus projekto svečiai iš Turkijos

Bendradarbiaujant su socialiniu partneriu Raudondvario lopšeliu-darželiu „Riešutėlis“, 2022 m. gegužės 12 d. buvo įgyvendinama tarptautinio Erasmus + projekto „Magic: Motyvate Game, Increase Competence“ („Magija: Motyvuokime Žaidimu, Ugdykime Kompetencijas“) programa, kurios metu

Raudondvario lopšelio-darželio „Vyturėlis“ bendruomenė svečiuose sutiko projekto dalyvius iš Turkijos. Projekto koordinatorė Raudondvario lopšelio-darželio „Riešutėlis“ direktorė Jolanta Gaučienė pristatė projekto partnerius – mokytojas ir penkis ugdytinius, kurie sudalyvavo „Volungėlių“ ir „Pelėdžiukų“ grupių ugdomosiose veiklose. Priešmokyklinių grupių mokytojos Gerda Patinskienė ir Edita Šlapikienė su svečiais iš Turkijos žaidė žaidimus, kartu atliko kūrybines užduotis. Vizito mūsų įstaigoje metu Erasmus dalyviai susipažino su mūsų įstaigos ugdomosiomis aplinkomis, įsijungė į kitas ugdomąsias veiklas, stebėjo kasdieninį įstaigos gyvenimą.

Viliamės, jog tokio lygio projekto patirtis atvers naujas galimybes mūsų įstaigos mokytojoms tobulėti bei dalyvauti ugdymo įstaigų mainų projektuose.

 

Parengė priešmokyklinio ugdymo mokytoja Gerda Patinskienė