Gerumo akcija gyvūnams „Aš rūpinuosi gyvūnėliais, rūpinkis ir tu“

Pagrindiniai siekiai domėtis gyvūnėliais, jų gyvenimo būdu, išvaizda, elgsena, mityba, rūpyba, nes gyvūnai mūsų draugai. Jie padeda pažinti įdomius dalykus, patirti nuotykių. Tai skatina nuo mažens atsargiai ir saugiai elgtis su gyvūnais, padedant tėveliams. Stengtis savarankiškai prižiūrėti ir rūpintis savo augintiniais ir beglobiais gyvūnais.

Balandžio mėnesį lopšelio-darželio grupių edukacinėse erdvėse vyko ir vyksta gerumo akcija gyvūnams. Gerumo akcija skatina ugdytis vertybines nuostatas su gyvūnais, empatijos ir globos  jausmus.

Akcijoje aktyviai dalyvauja ikimokyklinių ir priešmokyklinių ugdymo grupių vaikai, jų šeimos nariai, mokytojos, lopšelio-darželio bendruomenė, Kauno miesto VŠĮ „Penkta koja“.

Parama (maistas gyvūnėliams) bus pristatyta beglobiams gyvūnams į VŠĮ „Penkta koja“ per pozityvią ir supratingumo sąveiką iš vaiko pozicijos.

Dėkojame visiems už supratingumą, remiantiems gyvūnų prieglaudą ir tikimės, kad vaikai taps empatiški, draugiški su gyvūnais, išgyvens džiugias emocijas ir jausmus žaisdami su jais, rūpinsis savo augintiniais ir globos beglobius gyvūnėlius. Lankysis gyvūnų prieglaudose su šeimos nariais.

Priešmokyklinio ugdymo mokytojos  Daiva Zaksaitė,
Sandra Milašauskienė