ISTORIJA APIE „KIBIRĖLĮ PILNĄ LAIMĖS“

Ar žinojote, kad kiekvieną dieną visi pasaulio žmonės su savimi nešiojasi nematomus kibirėlius? Jūs jų nematote, tačiau jie yra! Jūs jį turite. Kiekvienas Jūsų šeimos narys jį turi. Jūsų draugai, kaimynai, bendradarbiai – visi  iš mūsų kasdien nešiojamės nematomus kibirėlius! Kibirėlio užduotis – talpinti gerą Jūsų nuotaiką ir savijautą. Kai Jūsų kibirėlis pilnas – jaučiatės gerai ir esate laimingi. Kai kibirėlis tuščias – jaučiatės liūdni ir nelaimingi. Paprasta, ar ne?

Visą savaitę kalbėjomės su vaikais apie tai, kaip pildome bei tuštiname savo ir kitų žmonių kibirėlius. Iš ko suprantame, kad kito žmogaus kibirėlis ištuštėjo? Ką darome ar nedarome, kad jį papildytume? Kokiais būdais parodome rūpestį vieni kitais? Ir t.t. Įdomios vaikų mintys!

Veiklų akimirkomis dalinasi „Vyturiukų“, „Volungėlių“, „Voveriukų“ gr. ugdytiniai su mokytojomis.

 

Pasaulinės psichikos sveikatos dienos 2021m. proga sveikina

Psichologė Ingrida Markūnė