Išvyka į Lietuvos paštą

Kada esate paskutinį kartą gavę tikrą popierinį, ranką parašytą laišką? Tokį laišką, kurį atneštų jums į namus pašto skyriaus darbuotojas? O gal esate laišką parašę patys? Ir kaip rašosi laiškas? Nuo ko visas procesas prasideda ir kurioje vietoje jis pasibaigs?

Į šiuos klausimus ir dar daugelį kitų mėgino atrasti atsakymus ir Raudondvario lopšelio-darželio „Vyturėlis“ ikimokyklinės „Ežiukų“ grupės ugdytiniai. Todėl vieną dieną jie pradėjo ieškoti atsakymų ir juos surado edukacinės išvykos į Lietuvos pašto skyrių metu. Išvykos tikslas buvo aplankyti Lietuvos pašto skyrių, susipažinti su paštininko profesija ir išsiųsti pačių parašytą laišką pasirinktam adresatui: seneliui, močiutei, dėdei, tetai ar kitam pasirinktam artimajam.

 

Straipsnį parengė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Danguolė Šereivienė