„JEIGU BŪSI ATSARGUS, SAUGIAI GRĮŠI Į NAMUS“

Lopšelyje-darželyje rugsėjo 28 dieną vyko akcija „Jeigu būsi atsargus, saugiai grįši į namus“. Ugdytiniai grupėse stebėjo ir aptarė trumpus edukacinius filmus apie saugų elgesį gatvėje. Prisiminė, kaip saugiai pereiti gatvę, kam reikalingi atšvaitai, kada ir kaip juos turime nešioti. Taip pat lauko edukacinėse erdvėse ugdytinius sveikino Lietuvos teisėsaugininkų simbolis Amsis. Prie imituotos perėjos, vyresniųjų grupių ugdytinius pasitiko Kauno apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Bendruomenės pareigūnas Linas Rudis. Pareigūnas vedė užsiėmimus, kurių metu priminė vaikams ir suaugusiems, kaip elgtis, kad tamsiuoju metų laiku būtume matomi ir saugūs kelyje, pasidalino patarimais, kaip saugiai elgtis gatvėje.

Parengė ikimokyklinio ugdymo mokytoja Kristina Drumstė