Kalėdinės šventės nykštukų apsuptyje

Kauno r. Raudondvario lopšelis-darželis „Vyturėlis“ gruodžio mėnesį organizavo respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų, jų tėvų (globėjų) ir mokytojų kūrybinių darbų parodą „Arbata su Kalėdų nykštuku“. Lietuvos ikimokyklinių įstaigų bendruomenės Šv. Kalėdų laikotarpiu aplinką papuošė pagamintais Kalėdiniais nykštukais. Fotografijų parodoje dalyvavo net 181 pedagogas. Nykštukų fotografijos atskriejo ir iš didmiesčių – Vilniaus, Klaipėdos, Kauno ir mažesnių Lietuvos miestų, miestelių, rajonų švietimo įstaigų – Telšių, Jonavos, Druskininkų, Šilalės, Molėtų, Kazlų Rūdos ir kt. Mokytojų ir vaikų kūrybiniais darbai viešinami internetiniame puslapyje https://raudondvariodarzelis.lt/parodos-arbata-su-kaledu-nykstuku-nuostatai/

Lopšelis-darželis „Vyturėlis“, bendradarbiaudamas su Raudondvario kaimo bendruomenės centru, adventiniu laikotarpiu, organizavo parodą „Kalėdinis kiemelis. Arbata su Nykštuku“. Šios nuotaikingos iniciatyvos dėka, Raudondvario viešos erdvės ir mūsų darželio kiemelis tapo jaukia Kalėdine pasaka. Ugdytinių, kartu su tėveliais/globėjais ar pedagogais, iš žaliuojančių medžių šakų ir kitos gamtinės medžiagos sukurti Kalėdiniai nykštukai, padovanojo tikrą Kalėdų švenčių laukimo nuotaiką.

Nuo gruodžio 1 d. visa darželio bendruomenė turėjo galimybę stabtelėti prie šventinio nykštukų stalelio su arbatos puodeliu, pasigrožėti nuostabiais kūrybiniais darbais bei atminčiai įsiamžinti asmenukėje.

Nuoširdžiai visiems dėkojame už aktyvų dalyvavimą ir bendradarbiavimą.

Priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Gerda Patinskienė.