KAUNO R. UGDYMO ĮSTAIGŲ 3-7 M. AMŽIAUS VAIKŲ KŪRYBIŠKUMO IR SAVIRAIŠKOS KONKURSAS „ZUIKIŲ MOKYKLĖLĖ“

Gegužės 26 d. Kauno r. Raudondvario lopšelyje- darželyje „Vyturėlis“ vyko Kauno rajono ugdymo įstaigų 3-7 m. amžiaus vaikų, kuriems teikiama logopedo pagalba, kūrybiškumo ir saviraiškos konkursas-šventė „Zuikių mokyklėlė“.

Šį tradicinį renginį po kelerių metų pertraukos organizavo Kauno r. ugdymo įstaigų logopedų ir specialiųjų pedagogų metodinis būrelis, Kauno r. švietimo centras bei Raudondvario lopšelio- darželio „Vyturėlis“ bendruomenė.

Į renginį sugužėjo 17 vaikučių, kuriuos lydėjo juos konkursui rengę logopedai, mokytojai ir tėveliai. Vaikai deklamavo eilėraščius, dainavo daineles ir taip sužavėjo konkurso komisiją, jog ji nusprendė apdovanoti visus šventės dalyvius. Sveikiname puikiai pasirodžiusią ir išraiškingai eilėraštį „Varlių šokis“ padeklamavusią mūsų darželio ugdytinę Emiliją Strakšytę!

Renginį vedė, skaitovus drąsino ir žaidimus žaidė vyresnysis zuikis – energingoji Lapių pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo mokytoja Edita Kloniūnienė.

Svečiai dėkojo mūsų įstaigos direktorei Žydrūnei Jankūnienei ir kolektyvui už šiltą priėmimą, smagų priešmokyklinukų šokį ir nuostabaus skonio pyragą.

 

Parengė logopedė metodininkė Rūta Ordienė