KELIONĖ Į SPORTLANDIJOS ŠALĮ

Balandžio 27 d. Kauno r. Raudondvario lopšelyje-darželyje „Vyturėlis“ vyko sportinė-muzikinė pramoga, skirta ,,Sveikatą stiprinančių mokyklų bangai per Lietuvą 2023“. Sportinės-muzikinės pramogos tikslas – ugdyti sportinį ir pažintinį interesą, skatinti vaikų judesių raišką atliepiant vaikų prigimtinį norą judėti, patirti džiugių emocijų.

Renginio pradžioje maršo ritmu lopšelio-darželio „Vyturėlis“ bendruomenės nariai, svečiai, nešini savo darželių vėliavomis, keliavo į sporto šventės atidarymą. Direktorė Žydrūnė Jankūnienė tarė sveikinimo žodį, pristatė į šventę atvykusius svečius, atvėrė naują edukacinę erdvę darželyje – „Iškylautojų atradimų erdvę“, simboliškai perkirpant raudoną juostelę.

Organizatorių kvietimu lopšelio-darželio „Vyturėlis“ bendruomenės nariai ir svečiai kviečiami smagiai praleisti laiką dalyvaujant mokytojų parengtose estafetėse, rungtyse, sportiniuose žaidimuose, kuriuose lavino kūno koordinaciją, greitį, vikrumą, lankstumą, jėgą, ištvermę, žaidė judriuosius žaidimus, ugdėsi tinkamo elgesio, gebėjimo bendrauti ir bendradarbiauti įgūdžius. Pavargę ar norintys ramiai praleisti laiką, turėjo galimybę apsilankyti ramybės oazėje ir poilsio zonoje, sportininkų svetainėje atsigaivinti vandeniu.

Baigiantis sportinei – muzikinei pramogai, lopšelio-darželio „Vyturėlis“ direktorė Žydrūnė Jankūnienė tarė padėkos žodį ir įteikė padėkas, dovanas Raudondvario lopšelio-darželio „Vyturėlis“ bendruomenei, atvykusiems svečiams: Raudondvario lopšeliui-darželiui „Riešutėlis“, Vilkijos lopšeliui-darželiui „Daigelis“, Kulautuvos pagrindinei mokyklai.

Buvo smagu kartu pasportuoti, pabendrauti, pasiausti, pasidžiaugti geru oru ir pozityvia komunikacija.

Parengė ikimokyklinio ugdymo mokytoja Eglė Jasukaitienė