KIŠKIŲ LYDIMA, ATRIEDĖJO VELYKĖ

Balandžio 8 d. įstaigos vaikai ir pedagogai, lydimi geros nuotaikos, rinkosi darželio kieme. Čia juos pasitiko Velykė ir jos pagalbininkai Kiškiai.
Sakoma, kad Velykinis margutis simbolizuoja gyvybės atsiradimą, atsinaujinimą, atgimimą. Laukdami Velykų, ugdytiniai atliko įvairias kūrybines užduotis: piešė, klijavo, aplikavo, karpė velykinius kiškučius, viščiukus, margučius, atliko eksperimentą su kiaušiniu, pynė vainikus.
Velykiniai kiškiai pasakojo apie tai, kas margučius išmargina, ką kiekviena margučio spalva reiškia, kam tuos margučius reikia ridenti ir kodėl būtinai ant žolės. Džiaugėsi, kad vaikai apie spalvų simboliką ir patys daug žino.
Pramogos metu mažieji linksmai dainavo, sukosi rateliuose. Vaikai Velykei bei jos padėjėjams Kiškiams, draugams deklamavo eilėraštukus, visi drauge šoko rateliuose, žaidė žaidimus, džiaugėsi draugų bendrija ir gera nuotaika. Pramogą vainikavo milžiniškų kiaušinių marginimas kiemo edukacinėse erdvėse.

Parengė ikimokyklinio ugdymo mokytoja-metodininkė Jurgita Kučinskienė