„KIŠKUČIŲ“ GRUPĖS UGDYTINIAI EDUKACINĖJE VEIKLOJE „EISMUOLIS“

Rugsėjo pabaigoje ikimokyklinės „Kiškučių“ grupės ugdytiniai ugdomosiose veiklose gilino žinias apie saugų elgesį kelyje ir su mokytojomis, mokytojų padėjėjomis svečiavosi „A. Žikevičiaus saugaus vaiko mokykloje“ Kaune. Edukaciniuose užsiėmime „Eismuolis“, ugdytiniai dalinosi savo turima patirtimi, įdėmiai klausėsi vadovės pasakojimų, susidomėję žiūrėjo edukacinius filmus, aktyviai atsakinėjo į klausimus bei noriai įsitraukė į žaidybinę – praktinę veiklą. Vaikai prisiminė, sužinojo, kam reikalinga apsauginė liemenė ir atšvaitas tamsiu paros metu, susipažino su pagrindinėmis kelių eismo taisyklėmis, šviesoforu. Įstaigos teritorijoje mokėsi, kaip saugiai pereiti gatvę, pėsčiųjų perėją, kartojo šviesoforo spalvų reikšmes, ugdėsi savisaugos, drausmingo, atsargaus, atidaus elgesio gatvėje gebėjimus.

Edukacijos, kelionės metu ugdytiniai patyrė džiugių emocijų ir įgijo naujų įgūdžių saugaus elgesio kelyje tema.

Parengė ikimokyklinio ugdymo mokytoja – metodininkė Jurgita Kučinskienė