Koncertinė išvyka į V Respublikinį tautinių šokių festivalį „Šokim, šokim Lietuvėle“

Šiemet į penktąjį Respublikinį tautinių šokių festivalį „Šokim, šokim Lietuvėle“, vykusį Jurbarke A. Sodeikos meno mokykloje vyko Kauno rajono Raudondvario lopšelio-darželio mažųjų šokėjų „Pelėdžiukų“ ir „Volungėlių“ grupių ugdytiniai. Vaikai kartu su meninio ugdymo mokytoja M. Kolesinskiene ruošėsi ir repetavo su didžiuliu užsidegimu. Festivaliui buvo pasiruošti du šokiai: lietuvių liaudies šokis „Patrepsienis“ ir lietuvių liaudies sceninis šokis „Mažųjų Linksmapolkė“. Pirma patirtis scenoje buvo sėkminga ir suteikė visiems daug teigiamų emocijų. Džiaugėmės savo ir kitų kolektyvų sušoktais šokiais, apdovanojimais bei tėvų suorganizuota skania pica. Visi grįžo pilni entuziazmo ir noro sugrįžti į sceną dar ne vieną kartą.

Straipsnį parengė meninio ugdymo mokytoja M. Kolesinskienė