KONKURSO NUGALĖTOJAI „KAIP AŠ RŪŠIUOJU ATLIEKAS KAUNO RAJONE?“

Pasaulinės aplinkos dienos proga Kauno rajono savivaldybė organizavo piešinių konkursą „Kaip aš rūšiuoju atliekas Kauno rajone?“, kuriame kvietė dalyvauti moksleivius ir darželinukus. Šiandien Kauno rajono meras Valerijus Makūnas pasveikino ir apdovanojo išradingiausius ir originaliausius piešinių autorius.

Savivaldybė šįmet sulaukė net 55 vaikų piešinių. Konkurso komisija išrinko tris išradingiausius ir originaliausius piešinių autorius, o gyventojai balsuodami Facebook paskyroje atrinko jiems labiausiai patikusį kūrinį.

Konkurso laimėtojais tapo: Raudondvario lopšelio-darželio „Vyturėlis“, „Žiogelių“ grupė 2-4 metų ugdytiniai, Austėja Starkutė (Ringaudų pradinė mokykla, 1 c. kl.), Ugnė Malinauskaitė (Ringaudų pradinė mokykla, 4 b. kl.), o gyventojų simpatijas pelnė Sofija Kupstaitė (Ringaudų pradinė mokykla, 2a kl.).

„Džiugu, kad mūsų organizuojami piešinių konkursai kasmet sulaukia didelio vaikų susidomėjimo. Norisi padėkoti ne tik konkurso dalyviams, bet ir jų tėveliams, mokytojams, kurie skatina mažuosius domėtis aplinkosauginėmis temomis, puoselėti mus supančią aplinką, augina juos atsakingais žmonėmis“, – kalbėjo meras.

Meras kartu su Kauno rajono savivaldybės Aplinkos skyriaus vedėja Jurgita Rakauskaitė apdovanojo konkurso nugalėtojus knygyno dovanų čekiais, savivaldybės suvenyrais, saldžiomis dovanomis bei kvietė vaikus ir kitais metais dalyvauti piešinių konkurse.

 

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Rūta Sapkauskienė