Kovas – “Draugystės aitvarų mėnuo“!

 “Meškutis pažvelgė į dangų ir susimąstė:

  • Ar galėtų tai būti?

Jis pakėlė snukutį aukštyn ir tris kartus giliai įkvėpė. Tada plačiai nusišypsojo ir garsiai pašokęs į orą sušuko:

  • Aitvarų diena! <…>”.

Taip prasideda šaunus aut. W.Hillenbrand pasakojimas „Aitvarų diena!” apie du bičiulius – meškutį ir kurmį, kurie nusprendė pasigaminti aitvarą ir drauge jį palaidžioti. Prireikė šiek tiek paplušėti kol aitvaras pakilo į orą, tačiau tada šis tas nutiko. Šis tas netikėto, šis tas nemalonaus…. Norintiems sužinoti, kuo baigėsi istorija – paklauskite vaikų!

Kovas – sąmoningumo mėnuo, kurio metu ypatingas dėmesys skiriamas vaikų emocinei sveikatai. Šio mėnesio šūkis  – „Aitvarų diena!“. Gaminome su vaikais aitvarus, kalbėjomės apie draugystę, stiprinome bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius.

Džiugios emocijos gerina savijautą!

Akimirkos iš „Vyturiukų“, „Volungėlių“ ir „Pelėdžiukų“, „Voveriukų“, „Ežiukų“ grupių.

Psichologė

Ingrida Markūnė