Kovo 11-oji

Kaip danguje saulutė,
Kaip namuose mama –
Esi tu mums brangiausia,
Esi tu mums viena.
Ivinskis

Kauno r. Raudondvario lopšelio-darželio „Vyturėlis“  rytas prasidėjo sportine ažpramoga „Pažink Lietuvą“ skirta Kovo 11-ąjai  paminėti.

Vaikai sužinojo kuom svarbi Kovo 11-osios data mūsų valstybei ir žmonėms. Aptarėme kodėl svarbu būti laisvais ir nepriklausomais piliečiais. Sportinėje pramogoje susitiko visų grupių ugdytiniai ir kartu dalyvavo judriuose žaidimuose, estafetėse ir rungtyse, kuriose lavino kūno koordinaciją, greitį, vikrumą, ištvermę. Svarbiausia misija įvykdyta – surasti Lietuvos simboliai pagal iš anksto pačių vaikų paruoštus žemėlapius. Ugdytiniai kartu su  visa darželio bendruomėne sukūrė bendrą Lietuvos žemėlapį ir sudėliojo rastus Lietuvos simbolius. Vaikai turėjo galimybę palenktyniauti, pažaisti vieni su kitais, ugdėsi bendravimo ir bendradarbiavimokompetencijas, visuomeninio ugdymo gebėjimus.

Kauno r. Raudondvario lopšelio-darželio „Vyturėlis“ ugdytiniai aplankė socialinius partnerius ir savo pagamintais paukšteliais  sveikino su Kovo 11-ąja –  Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena.

Straipsnį parengė priešmokyklinio ugdymo mokytoja Eglė Šidlauskė.