KOVO 11-OSIOS AKTAS KIEKVIENAM LIETUVIUI DIDI ŠVENTĖ

Raudondvario lopšelio-darželio ,,Vyturėlis“ ugdytiniai, minėdami šią istorinę datą sužinojo, kuo ji svarbi mūsų valstybei, žmonėms. Kartu su mokytojomis diskutavo, kas žmogui yra Tėvynė, gimtinė, namai. Aptarė, kodėl svarbu būti laisvais ir nepriklausomais.

Mokytojos ir ugdytiniai dalyvavo akcijoje puošiant lopšelio-darželio langus trispalviais paukščiais, kurie tarsi simbolizuoja mūsų laisvę. Kurdami, fantazuodami ugdytiniai gamino Lietuvos trispalvę iš grupėje turimų daiktų, spalvų, medžiagų, puošė savo gamybos vėliavėlėmis grupių erdves, dovanojo jas savo šeimos nariams.

Kūrybingai paminėta Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena vaikams suteikė pasididžiavimo savimi bei savo šalimi jausmą, daug puikių įspūdžių ir pasėjo mažose širdelėse meilės savo Tėvynei daigelius.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Kristina Drumstė