KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA „RUDENINĖ PUOKŠTĖ“

Ruduo yra nuostabus metų laikas, kai gamta nudažo žemę įvairiausiomis spalvomis. Tai laikas, kai fantazijos dėka galima sukurti žaviausias rudens puokštes…

Spalio antrąją savaitę ugdytiniai kartu su savo šeimomis namuose kūrė įvairiausias puokštes iš rudeninių gamtos gėrybių: gėlių, sausų medžio šakų, daržovių, vaisių ir kitos gamtinės medžiagos. 15-ą mėnesio dieną, bendradarbiaujant su Raudondvariečių bendruomene, kūrybiniai darbai buvo eksponuojami Raudondvario laisvalaikio erdvėje, vykusioje šventėje „Moliūginės“.  Šios puokštės tapo tarsi sveikinimas Raudondvariečių bendruomenei su jų dešimtmečiu. Puokščių spalvingumas, unikalumas ir išradingumas sužavėjo visus šventės dalyvius ir svečius. Šventės metu buvo išrinkta rudeniškiausia puokštė. Ja tapo „Ežiukų“ grupės ugdytinės Gustės ekspozicija.

 

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Virginija Jotautienė