KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODA „ŽIBINTŲ ŠVIESOJE“

Lapkričio mėnesį prasideda tamsos metas. Gamta nurimsta, nutyla. panyra į sapną. Žibintų šventė mums visiems primena, kad nors lauke ir tamsu, mūsų namuose, širdyse šilta ir šviesu. Šviesa yra tikroji žibinto šviesa, kurią svarbu saugoti, neleisti užgęsti. Dienos šviesos jau mažiau šiuo metų laiku, o kelią reikia nušviesti geriems darbams, pasakų herojams, stebuklų kūrėjams. Kas daugiau, jei ne žibintų šviesos tai atspindės?

Visą savaitę Kauno r. Raudondvario lopšelyje-darželyje „Vyturėlis“ edukacinėse erdvėse virė kūrybinės dirbtuvės, kurių metu vaikučiai su mokytojomis ir tėveliais gamino žibintus, kuriais papuošė darželio vidinį kiemelį. Ugdytiniai susipažino su laiko tėkme, dienos ir nakties kaita, žaidė šešėlių teatrą, žaidimus – ratelius, klausė pasakų.

Ačiū visiems darželio bendruomenės nariams prisijungusiems prie šviesos ir gėrio skleidimo darželyje.

PUOSELĖKIME ŠVIESĄ – GĖRIO IR VILTIES SIMBOLĮ !

 

Parengė ikimokyklinio ugdymo mokytoja – metodininkė Jurgita Kučinskienė