Kvepianti pyragais diena

Lapkričio 6 d. Raudondvario lopšelio-darželio „Vyturėlis“ priešmokyklinė „Volungėlių“ grupė minėjo Pyragų dieną. Grupės ugdytiniai nuo pat ryto plakė kiaušinius, maišė tešlą, pjaustė obuolius, kvepino įstaigos koridorius cinamonu bei vanile, nes kepė tradicinį obuolių pyragą. Taip pat „Volungėlės“ dalyvavo tarptautiniame ikimokyklinio ugdymo įstaigų ir šeimų projekte „Mano gardžiausias pyragas“, skirtame paminėti Pyragų dieną. Vaikai kartu su šeima įsitraukė į bendrą veiklą, kepdami, gamindami sveikų produktų pyragus, o smagias kūrybines akimirkas fotografavo ir kartu su pyragų receptais talpino į projektui sukurtą Facebook paskyrą „Mano gardžiausias pyragas“. Dėkojame Mato Maceinos, Pijaus Freimono, Domo Pranskūno ir Jokūno Straškio šeimoms už dalyvavimą saldžiame projekte ir kartu su vaikais iškepus gardžius pyragus. Projekto akimirkos nuorodoje: https://www.facebook.com/groups/1009918506147363/?ref=share

Parengė priešmokyklinio ugdymo mokytoja Gerda Patinskienė