Lankome istorines Kauno vietas

Išvyka į Istorinę LR  Prezidentūrą autobusu

Raudondvario lopšelio-darželio „Vyturėlis“ priešmokyklinė „Volungėlių“ grupė išsikėlė iššūkį – keliauti į Kauną viešuoju transportu. Kovo 8 d., suplanavus edukacinį užsiėmimą Istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje, ugdytiniai nekantraudami būriavosi 48 autobuso stotelėje, Raudondvaryje. Kai kuriems vaikams tai buvo pirmas kartas keliauti viešuoju transportu. Su gera nuotaika atvykus į Kauno pilį, ugdytiniams teko nužingsniuoti netrumpą atstumą iki Birštono požeminės perėjos, tačiau ir tai virto smagia pramoga – aplankėme įžymias Kauno vietas, besirengiant Šv. Velykoms, užsukome į Kauno katedrą, Rotušės aikštėje surengėme šaunų „pikniką“.

Šioje išvykoje vaikai ne tik aplankė Istorines LR prezidento rūmus, susipažino su Lietuvos pirmaisiais prezidentais, bet ir patyrė puikių kelionės įspūdžių  – autobuso vairuotojas gyrė už mandagų elgesį, darbininkai, tvarkantys Kauno senamiestį, džiugiai kalbino, o ekskavatorinininkas su kaušu linksmai mojavo. Iššūkis įveiktas!!!

Parengė priešmokyklinio ugdymo mokytoja Gerda Patinskienė