Mažieji abiturientai išleistuves šventė keliaudami po Lietuvą

Šiais metais priešmokyklinės „Volungėlių“ grupės mažieji abiturientai išleistuves šventė keliaudami po Lietuvą. Atsisveikinimo su darželiu proga ugdytiniai vyko troleibusu į Geležinkelio stotį, o iš ten – traukiniu į Marijampolę. Kai kuriems iš jų kelionė viešuoju transportu buvo pati pirmoji jų patirtyje. Apdovanoti nuostabia saule, puikiu oru ir gera nuotaika „Volungėlių“ gr. ugdytiniai visą dieną praleido lankydami įžymias Marijampolės miesto vietas – Kačių kiemelį, Poezijos parką, Šv. Arkangelo Mykolo baziliką, Vytauto Didžiojo parką. Džiaugsmingas sustojimas tapo gardus pasistiprinimas MacDonald`e.

Volungiukai šioje išvykoje įrodė, kad jie išties dideli bei pasirengę eiti į mokyklą – nei vienas nedejavo, nesiskundė ir neverkšleno, bet liko ištvermingi visos ilgos kelionės metu, nuolat mėgavosi naujais potyriais, pažinimo džiaugsmais ir šaunia draugų kompanija.

Parengė priešmokyklinio ugdymo vyr. mokytoja Gerda Patinskienė