Metodinė veikla „Sveikatinimas lauko erdvėse – orientacinis“

Metodinė veikla  „Sveikatinimas lauko erdvėse – orientacinis“ kartu su Kauno. r Raudondvario lopšeliu-darželiu ,,Riešutėlis”

 Mūsų įstaigos priešmokyklinės „Volungėlių“ grupės ugdytiniai gavo šiltą pakvietimą iš socialinių partnerių Raudondvario lopšelio-darželio ,,Riešutėlis” priešmokyklinių grupių mokytojų susitikti ir sustiprinti draugystę. Tad lapkričio 29 d. minint ,,Draugo diena” abiejų darželių vaikai Raudondvario dvaro parke dalyvavo orientacinėse žaidynėse – pasitelkę žemėlapius ieškojo paslaptingų dėžučių, vykdė skaičiavimo, skaitymo, mįslių įminimo užduotis, drauge žaidė lopšelio-darželio „Riešutėlio“ kieme, dėliojo draugystės mandalas, mozaikas. Džiaugiamės Raudondvario lopšelio-darželio ,,Riešutėlis” mokytojomis, suorganizavusioms tokią linksmą ir judrią veiklą Raudondvario lauko erdvėse.

Atsidėkodami už šaunų sportinį rytmetį „Volungėlių“ grupės ugdytiniai lapkričio 30 d. pakvietė lopšelio-darželio „Riešutėlio“ priešmokyklines grupes į šešėlių teatro spektaklį „Adventas širdelėje, geri darbai dienelėje“. Draugai vėl susitiko ramiam susikaupimui ir stebuklingos istorijos stebėjimui. Dalinomės šiluma, šypsenomis ir bendrystės jausmu. Viliamės ir toliau draugauti, bendradarbiauti ir kartu patirti daug džiugių įspūdžių.

 

Parengė priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Gerda Patinskienė

`