NUOTOLINĖ EDUKACINĖ VEIKLA „SKAITYK KNYGELES KITAIP – VIRTUALIAI“

Kovo 25 dieną Ringaudų biblioteka pakvietė Raudondvario lopšelio-darželio Vyturėlis“  „Vyturiukų“ grupę į nuotolinę edukaciją „Skaityk knygeles kitaip – virtualiai“.

Edukacijos tikslas – skatinti ugdytinius atrasti technologijas ir jų naudą kasdieninėje veikloje.

Bibliotekos darbuotoja ugdytiniams skaitė Monikos Vaicenavičienės knygą „Kas yra upė?”, Zitos Gaižauskaitės eilėraštuką „Lietus“ ir „Upeliukas ir varliukas“. Ši knyga ir eilėraštukai buvo pasirinkti, norint paminėti Pasaulinę vandens dieną.

Kartu keliaudami knygos puslapiais su bibliotekos darbuotoja, vaikai išgirdo, kokia upė Pasaulyje ir Lietuvoje yra ilgiausia, didžiausia, kuom ji kvepia, kas gyvena paupyje, ką upė atspindi, taip pat vaikai sužinojo kiek upių ir upelių teka Lietuvoje, kokiais įdomiais (juokingais) pavadinimais jos yra pavadintos. Vaikai diskutavo, kokiose upėse maudėsi, plaukė su laivais, pasakojo savo nuotykius prie jūros, ežero. Po linksmų diskusijų, ugdytiniai gamino bendrą plakatą „Lašelis“.

Parengė ikimokyklinio ugdymo mokytoja Sandra Milašauskienė