O MES VAIKAI, O MES PASAULIS

Vaikai – gražiausios pasaulio gėlės. Ir niekas taip gražiai nežydi, kaip šypsena vaiko lūpose ir noras pažinti, atrasti, sužinoti.

Birželio 1 dieną lopšelyje-darželyje ,,Vyturėlis“ vyko šventinė pramoga ,,O mes vaikai, o mes pasaulis“, skirta tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Šventinės pramogos tikslas – skatinti ugdytinius išreikšti emocijas šokant, dainuojant, piešiant, ieškant ,,Emocijų lobio“ smėlio dėžėje, įvardijant pagrindines emocijas. Skambant muzikai, lydimi geros nuotaikos ugdytiniai, mokytojos ir visa darželio bendruomenė susirinko jaukiame darželio kiemelyje. Juos pasitiko nuotaikingi pasakų veikėjai su kuriais drauge sportavo, šoko, dainavo, pūtė muilo burbulus. Elza, Ana, Olofas, Boružėlė ir Fėja kvietė ugdytinius ieškoti ,,Akmenėlių lobio“, kartu su ,,Kimochi“ personažais atlikti užduotis, sukurti akmenėlių istoriją. Pievelėje, prie didžiojo medžio, įrengtoje ,,Ramybės oazėje“ ugdytiniai dėliojo mandalas iš pačių išmargintų akmenukų, statė bokštus bei pilis. Darželio takelius, pavėsines vaikai papuošė spalvotais piešiniais. Pasakų veikėjai išdailino vaikų veidus stebuklingai spalvotais taškeliais nešančiais laimę, juoką, džiaugsmą, meilę, drąsą, draugystę… Šventės metu darželio kiemelyje skambėjo muzika ir vaikų juokas.

Parengė vyresnioji mokytoja Rūta Sapkauskienė