PARODA ,,ADVENTINIS ANGELAS“

Ar kada nors per Adventą žaidėte angelais? Tai toks žaidimas, kai išsitraukęs lapelį su kurio nors žmogaus vardu, tampi jo angelu, tačiau to kol kas niekam nesakai. Kitas išsitraukia tavo vardą – tampa tavo angelu. Tapęs kito žmogaus angelu, jį slapta globoji, už jį meldiesi, nemačiomis pagelbėji, slapčia padedi mažą dovanėlę, nepastebimai darai jam gera.

Kasmet, likus kiek mažiau negu mėnesiui iki Kalėdų, prasideda Adventas – ramybės ir susikaupimo laikotarpis. Tai metas, kai daugiau laiko skiriame ramiam bendravimui, jaukiam pasibuvimui su artimaisiais, džiaugsmingam Kalėdų laukimui.

Šiuo ypatingu šventiniu laikotarpiu Raudondvario lopšelio – darželio ,,Vyturėlis‘‘ bendruomenė susitelkė į bendrą kūrybinę veiklą ir sukūrė mažą stebuklą. Tėveliai, globėjai, mokytojai ir vaikai gamino, kūrė, lipdė savo Adventinį angelą – dieviškos ramybės, džiaugsmo ir palaimos šauklį.

Maži, dideli, susimąstę, svajingi, lengvai plevenantys ore – štai tokie angelai papuošė mūsų darželio erdves. Džiugindami akis, glostydami širdis jie lydės mus šiuo stebuklinguoju laikotarpiu į didžiąją Užgimimo šventę.

Mokytoja Ramunė Gaidelionienė