PARODA „MOLIŪGĖLIŲ ŠVENTĖ“

Atskubėjęs rudenėlis dovanoja daug nuostabių ir nepakartojamų akimirkų. Sodai, daržai ir miškai mus lepina rudens gėrybėmis. O moliūgas šįkart tapo visų rudens gėrybių karaliumi ! Panaudodami moliūgą vaikučiai šeimose kūrė įvairiausius personažus. Į „Moliūgėlių šventę“ susirinko: Pakalikai, Olafas, Dantukų Fėja, Šuniukai Patruliai, Pelėda Hedviga, Kempiniuko Plačiakelnio sraigė Garis, Piktieji paukščiai ir kiti įvairūs personažai. Vaikai kartu su mokytojomis bei šeimomis apžiūrėję visą unikalią parodą, balsavimo būdu išrinko įspūdingiausią, linksmiausią ir spalvingiausią eksponatą. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, o nugalėtojai dar ir specialiaisiais prizais. Įspūdingiausią eksponatą sukūrė Gustė iš ikimokyklinės „Ežiukų“ grupės, linksmiausią – Jonė iš ikimokyklinės „Kiškučių“ grupės, spalvingiausią – Nora iš ikimokyklinės „Vyturiukų“ grupės. Vykstant lopšelio-darželio edukacinių erdvių pristatymo šventei, visi sukurti Pakalikai ir Maša su Lokiu papuošė darželio kiemą. Likę eksponatai iškeliavo puošti „Laisvalaikio ir poilsio zoną“ Raudondvaryje, kur dalyvavo Raudondvariečių bendruomenės organizuotame renginyje „Moliūginės“.

 

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Virginija Jotautienė