RESPUBLIKINIS PROJEKTAS „700 ŽINGSNELIŲ VILNIUI“

Vieną gražią sausio dieną, Raudondvario lopšelio-darželio „Vyturėlis“ bendruomenė prisijungė prie respublikinio projekto „700 žingsnelių Vilniui“, kurį organizavo Vilniaus lopšelio-darželio „Gabijėlė“ kolektyvas ir pakvietė visas Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigas švęsti kartu ir Vilniaus 700 jubiliejų pasitikti aktyviai, sveikai, džiaugsmingai ir su ugdytiniais praeiti simbolinius 700 metrų.

Projekto tikslas – ugdyti holistinį ugdytinių požiūrį į sportą ir sveikos gyvensenos įpročius. Parodyti, kad šventes galime švęsti ir jas pasitikti puoselėjant aktyvų gyvenimo būdą (per fizinę veiklą).

Raudondvario lopšelio-darželio „Vyturėlis“ ugdytiniai, mokytojos, mokytojų padėjėjos pasipuošę gimtadienio atributika, parašę sveikinimą išsiruošė į žygį po Raudondvario apylinkes. Žygio pradžią žymėjo daili, ugdytinių sukonstruota pilis, o pabaigą – tortas, skirtas Vilniaus 700-ajam gimtadieniui.

Visi draugiškai, bendradarbiaujant tarpusavy, pakilia nuotaika nužingsniavome daugiau nei 700 žingsnelių. Vilniui palinkėjome gyvuoti per amžių amžius ir užpūsti visas 700 žvakučių !!!

 

Parengė ikimokyklinio ugdymo mokytoja Virginija Jotautienė