PROJEKTAS „ DRAUGIŠKOS KALĖDOS“

Gruodžio 1-7 dienomis priešmokyklinėje „Vyturiukų“ grupėje vyko projektas su ugdytinių tėveliais „Draugiškos Kalėdos“. Tikslas – įtraukti ugdytinių tėvus į grupės ugdomąjį procesą, stiprinti grupės bendruomenės partnerystę Advento laikotarpiu.

Ugdytiniai susipažino ir diskutavo apie Šv. Kalėdų ir advento papročius Lietuvoje. Sužinojo, kad krikščionims adventas – tai susikaupimo, dvasios ir kūno apsivalymo periodas. Kalėdinėse dirbtuvėlėse su tėvais, vaikai išbandė įvairias meninės raiškos priemones (guašas, kruopos, dekupažas, blizgučiai ir kt.), gamino kalėdinius žaisliukus ir atvirutes, pynė Kalėdų vainiką. Drąsiai eksperimentavo gamindami sausainius, minkė tešlą, formelėmis išspaudė norimus ornamentus, figūrėles. Sužinojo kokių produktų reikia sausainių gamybai. Taip pat su tėveliais skaitė pasakas, jas aptarė: kokia  pagrindinė mintis, kas buvo pagrindinis veikėjas?

Ugdytiniai su tėvais ir draugais dalinosi savo žiniomis, patirtimi, padėjo vieni kitiems.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja – Evelina Dovidaitienė