PROJEKTAS ĮSTAIGOJE „SVEIKI DANTUKAI – PLATI ŠYPSENĖLĖ“

Vasario mėn. 22-26 dienomis mūsų įstaigoje buvo vykdomas projektas ,,Sveiki dantukai – plati šypsenėlė“. Projekte dalyvavo ikimokyklinių ,,Kiškučių’’, ,,Stirniukų’’, ,,Voveriukų’’, ,,Ežiukų’’, ,,Boružiukų’’ grupių ugdytiniai, mokytos, mokytojų padėjėjos.

Projekto metu ikimokyklinukai išgirdo įvairių istorijų, pasakojimų, pamokymų, kaip tinkamai prižiūrėti dantukus, aptarė, kada ir kodėl reikia lankytis pas dantų gydytoją. Mažieji aktyviai dalyvavo smagiose edukacinėse veiklose: mokėsi taisyklingai laikyti šepetėlį, padėjo išvalyti Dinozaurui dantukus, piešė ir matavosi šypsenas. Visi kartu prisiminė, kaip svarbu sveikai maitintis, valgyti vaisius ir daržoves, vengti saldumynų, nes tik tada dantukai būna linksmi. Žinių įtvirtinimui atliko sveikų ir nesveikų maisto produktų rūšiavimo užduotį. Ugdytiniai minė mįsles, dainavo daineles, išgirdo šmaikščių liaudies posakių apie dantis.

Parengė ikimokyklinio ugdymo mokytoja Ramunė Gaidelionienė