PROJEKTAS ,,TAVO RANKOS ŠILDO KAIP UGNELĖ“

Pirmasis gegužės sekmadienis – Motinos diena. Tą dieną išreiškiame pagarbą, meilę ir padėką savo brangiausiam žmogui – Mamai.

Balandžio 26-30 dienomis, artėjant Motinos dienai, ikimokyklinės ,,Drugelių“, ,,Voveriukų“ ir ,,Ežiukų“ grupių bendruomenės vykdė projektą skirtą mamai – ,,Tavo rankos šildo kaip ugnelė“.

Projekto metu, mažieji mokėsi bei deklamavo eilėraštukus mamytėms: K. Ivinskio „Kas mane paguodžia?“, „Nupiešiu mamytei“, R. Skučaitės „Mamytė mylima“.  Mokytojos ugdytiniams skaitė lietuvių pasakas ,,Sigutė“, „Sesuo Elenytė ir broliukas Joniukas“, „Elenutė ir pamotė“, diskutavo apie tai, kokia svarbi ir nepakečiama mamos meilė, bei kokia sunki yra našlaičio dalia.

Ugdytiniai klausėsi melodingų lopšinių, vardino gražiausius žodžius, kuriais šaukia savo mamytes – „mamutė, motinėlė, mamulė…“ Iš suneštų nuotraukų kūrė paveikslus ,,Ir mano mamytė buvo maža‘‘. Norėdami nudžiuginti mamytes, vaikai paruošė savo rankomis kurtus darbelius – tapė portretus, gamino gėlytes, dekoravo vazonėlius. Mažųjų darbeliai spinduliavo šiluma ir tyra vaikiška meile.

Parengė ikimokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja Daiva Jašauskienė