Akcija „Diena su pižama“

2024m. vasario 20 dieną ikimokyklinių „Stirniukų“, „Ežiukų“, „Drugelių“ ir „Žiogelių“ grupių ugdytiniai į lopšelį-darželį atkeliavo pasipuošę, ne bet kuo – o pižamomis, šlepetėmis, akių kaukėmis ir chalatais!  Tai bent juoko buvo pamačius draugus! Nuo pat ryto girdėjosi smagus klegesys, atsinešti pledai, minkšti žaisliukai skatino vaikus žaisti. Prieš pusryčius vaikams kilo klausimas, o kaip gi, eiti pusryčiauti su pižama !? O kaip gi eiti į lauką su pižama !?

Nors ir su pižama, tačiau akcijos metu nuveikėme tiek visko įdomaus ir visai netinginiavome. Pagal pasirinktas melodijas ugdytiniai kartu su mokytojomis mankštinosi, šoko, pasidalino savo vakaro rutina namuose, sužinojo apie miego higieną, pasigamino sapnų gaudykles skirtas įkliūti ne visai maloniems sapnams, kūrė svajonių pižamas. Poilsio metu interaktyvioje salėje, panaudojant projektorių, kaip tikrame kino teatre žiūrėjome animacinį filmą „Išvirkščias pasaulis“. Kartu su pagrindine filmo veikėja išgyvenome įvairias emocijas, jos patiriamus nuotykius ir diskutavome, kodėl mums reikalingi visi jausmai, o ne tik laimė ?

Dienos pabaigoje ugdytiniai su nekantrumu laukė tėvelių ir ruošiantis namo girdėjosi prašymai: „O galėsim ir mes namie pasidaryti pižamų vakarėlį?“. Tai mums pedagogams pats geriausias įvertinimas ! Vaikai praleido labai neįprastai dieną darželyje ir jiems paliko smagių akimirkų atmintyje.

Labai dėkojame ugdytinių šeimoms už aktyvumą, padedant vaikams pasiruošti šiai ypatingai dienai, bei visai bendruomenei už įsitraukimą, malonų dėmesį bei pagyrimus.

 

 

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Ieva Jurkonė