RESPUBLIKINIS FOLKLIORO FESTIVALIS „PAUKŠČIUKŲ VESELĖ“

Kauno r. Raudondvario lopšelio-darželio „Vyturėlis“, „ Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniai dalyvauja Respublikiniame ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų nuotoliniame folklioro festivalyje „Paukščiukų veselė“ .

Festivalio tikslas – ugdyti ikimokyklinių įstaigų bendruomenių pilietiškumą, tautiškumą, kūrybiškumą, puoselėjant etninės kultūros vertybes, skatinant kryptingą laisvalaikio praleidimą bei asmenybės tobulėjimą.

Mūsų darželio ugdytiniai  dalyvaudami festivalyje, susipažino su lietuvių liaudies folklioru: šokiais ir dainomis, apsirengę tautinius rūbelius šoko ir dainavo „ Katins juods“, „Kanapyčia“, „Garnys‘.

Taip praplėtė folkliorinio palikimo repertuarą, domėjosi etnine kultūra, susipažino su lietuvių liaudies tautinio kostiumo dėvėjimo  kultūra.

Meninio ugdymo mokytoja-metodininkė Marina Kolesinskienė,
Priešmokyklinio ugdymo mokytoja-metodininkė Edita Šlapikienė