RESPUBLIKINIS STEAM PROJEKTAS „SKRIDO MAŽAS LĖKTUVĖLIS“

Raudondvario lopšelio-darželio „Vyturėlis“ priešmokyklinės „Pelėdžiukų“ grupės mokytoja Eglė ugdytiniams 2023 m. kovo mėnesį dalyvavo respublikiniame STEAM projekte „Skrido mažas lėktuvėlis“. Tikslas – supažinti priešmokyklinio amžiaus vaikus su Lietuvos aviacijos istorija, ugdyti pilietiškumą  įgyvendinant STEAM veiklas, apimančias konstravimą, inžineriją ir menus.

Mokytoja naudodama išmaniąją lentą su vaikais aptarė S. Dariaus ir S. Girėno pasiruošimą skrydžiui per Atlanto vandenyną. Išklausė vaikų patirtis apie lėktuvus, keliones, skrydžių patirtis.

Ugdytiniai veiklos metu ugdėsi konstravimo, skaičiavimo, kritinio mąstymo, problemų sprendimo ir meninius gebėjimus. Mokytoja skatinto vaikus tvariai naudoti priemones įgyvendinant kūrybinius sumanymus ir gaminant lėktuvus.

Ugdant pilietiškumą bei įprasminant Lietuvos valstybingumą, ugdytiniai aplankė istorines Kauno vietas.

 

Straipsnį parengė priešmokyklinio ugdymo mokytoja Eglė Šidlauskė