Sportinė-muzikinė šventė darželyje „Pagauk vėją“

Linksma ir nuotaikinga sportinė-muzikinė šventė sukvietė Raudondvario lopšelio-darželio bendruomenę, ugdytinius, jų šeimos narius. Sportinėse rungtyse sportiniu entuziazmu spinduliavo atvykusios Raudondvario lopšelio-darželio “Riešutėlis” ir A.irA. Kriauzų pradinės mokyklos komandos. Renginys sukvietė ne tik vaikus, bet ir jų tėvelius, mokytojus bei įstaigų vadovus.

Darželio kieme buvo sudarytos sąlygos visiems pajausti ryšį su gamta, bendrauti, žaisti, rungtyniauti, ugdytis ir įgyti naujos ir įdomios patirties. Šventės pradžioje nuotaikinga judesių pramankšta su priešmokyklinio ugdymo mokytoja Edita Šlapikiene nuteikė dalyvius aktyviai sportinei veiklai, komandiniam darbui. Po darželio direktorės Žydrūnės Jankūnienės pasveikinimo visi dalyviai išsiskirstė po rungtis ir draugiškai bei azartiškai rungtyniavo.

Kūrybiškai komandų parengtos rungtys judėjimui, pažintinei-tiriamajai raiškai su spalvingais šūkiais, vėliavėlėmis, balionais, malūnėliais, skatino pajausti ryšį su gamta, atliepė vaikų norą sportuoti, rungtyniauti, judėti, patirti daug džiugių emocijų, kaupti ir dalintis turima gerąja patirtimi.

Po aktyvaus sporto dalyviai rinkosi ramybės oazėje, kurioje galėjo pailsėti ar žaisti šaškėmis, šachmatais. O ypač mažuosius sportininkus domino jogos užsiėmimai, spalvingai parengtoje funkcionalioje, vaikų kūrybiškumą skatinančioje aplinkoje. Jogos paslapčių mokė darželio tarybos narė, atyvi mama Rita Ivoškienė. “Sportininkų svetainėlėje” dalyviai atsigaivino vandeniu, vaisiais. Šventę vainikavo balionų “puokščių” paleidimas į orą su mažųjų sportininkų svajonėmis.

Džiugu, kad mažieji patyrė daug teigiamų emocijų drauge su šeimos ir bendruomenės nariais.

Raudondvario lopšelio-darželio direktorė Žydrūnė Jankūnienė,
Priešmokyklinio ugdymo mokytojos Daiva Zaksaitė, Edita Šlapikienė