SPORTINĖ PRAMOGA LAUKE „ŽIEMOS LINKSMYBĖS“

Smagios žiemos pramogos padeda mums išgyventi šaltus žiemos mėnesius, stiprina mūsų imuninę sistemą ir sukuria draugystę. Šių metų sausio 26d. Kauno rajono Raudondvario lopšelio- darželio „Vyturėlis“ kieme vyko sportinė žiemos pramoga „Žiemos linksmybės“.

Pramogoje varžėsi „Kiškučių“ ir „Bitučių“ grupių auklėtiniai, mokytojos ir mokytojų padėjėjos. Pramogos dalyviai buvo pakviesti bendrai rytinei ritminei mankštai, kurios metu apšilo prieš jų laukiančias varžytuves. Vėliau ugdytiniai dalyvavo judriose, žaismingose ir įdomiose varžytuvėse: vaikai rungtyniavo estafetėse, dalyvavo rogučių lenktynėse, kasė sniego kalnelius, žaidė judriuosius žaidimus, šuoliavo, mėtė ir rinko spalvotus kamuoliukus, tobulino bendravimo su bendraamžiais įgūdžius. Žiemos pramogos keitė vienos kitas, nuo kurių vaikų veidukai paraudo, nusispalvino džiaugsmu, skaidriomis emocijomis.

Vaikams žiema suteikė galimybę parodyti ir savo kūrybiškumą. Po judrių pramogų vaikai nusiramino ir atsipalaidavo piešdami, margindami sniego kalnelius. Sportinė pramoga vaikams suteikė fizinį ir emocinį pasitenkinimą,

Parengė ikimokyklinio ugdymo mokytoja-metodininkė Jurgita Kučinskienė