Sportinis rytmetis „Mano rudens takeliais”

Š. m. spalio 15 d. Raudondvario lopšelyje-darželyje vyko smagus sportinis rytmetis „Mano rudenėlio takeliais“, kuriame dalyvavo visų įstaigos grupių ugdytiniai ir Raudondvario „Riešutėlio“ grupė. Pasipuošę ir sportiškai nusiteikę vaikai rinkosi lopšelio-darželio kieme, kur juos linksmai pasitiko rudeniški rytmečio personažai: Rudenė ir Rudenėlė. Visi kartu šoko, dainavo ir mankštinosi. Vaikams buvo parengtos sportinės stotelės su skirtingomis užduotimis – šokinėti per moliūgus, nešioti šaukštuose kaštonus, pašuoliuoti įlipus į bulvių maišą, apibėgti kliūtis, peršokti lankus, pernešti bulves. Mažieji sportininkai rungtyniavo estafetėse, žaidė žaidimus, sportavo ir džiaugėsi judėjimu lauke. Šventės pabaigoje visi kibo į bendrą kūrybinį darbą – iš rudens gėrybių sudėliojo rudenišką mozaiką. Nuoširdžiai dėkojame tėveliams, kurie parūpino gamtinę medžiagą, daržoves mūsų rytmečiui ir taip prisidėjo prie spalvotos kompozicijos darželio kieme.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja Gerda Patinskienė