Sporto renginys – ,,Aš ir mano seneliai‘‘

Minint Tarptautinę šeimos dieną, gegužės 15 d. Kauno r. visuomenės sveikatos biuro specialistės pakvietė Raudondvario  lopšelio-darželio „Vyturėlis“ vaikučius ir jų senelius, bei močiutes atvykti į sportinį renginį ,,Aš ir mano seneliai”. Smagus, fiziškai aktyvus ir emociškai labai svarbus renginys subūrė senelius ir anūkus praleisti žaismingą popietę kartu. Renginio metu maži ir dideli dalyviai atliko aktyvią mankštą, dalyvavo linksmosiose estafetėse, buvo supažindinti su kamuolio valdymo technika. Renginio metu išbandėme naujovę Lietuvoje – futbolą vaikščiojant! Tai mažojo futbolo versija, kuri sugalvota ir reglamentuota kaip atskira žaidimo rūšis, siekiant įtraukti į žaidimą senjorus. Renginį lydėjo smagios užduotys, pakyli nuotaika, buvo juntamas stiprus senelių ir vaikų emocinis ryšys, vieni kitų palaikymas.

Dėkojame visiems dalyviams. Dėkojame Kauno r. Visuomenės sveikatos biurui už dalyviams skirtas mielas atminimo dovanėles, kamuoliukus vaikučiams ir padėkas už dalyvavimą seneliams.

Tikimės, kad šis renginys padėjo vaikams ir jų seneliams sustiprinti jų tarpusavio ryšį bei paskatinti būti fiziškai aktyviais kasdien.

 

Visuomenės sveikatos biuro specialistė Viktorija Dargė