STEAM VEIKLA ,,APŠVIESTAS MANO MIESTAS“

Raudondvario lopšelio-darželio „Vyturėlis“ priešmokyklinio ugdymo grupės ,,Pelėdžiukai“ ugdytiniai kartu su mokytoja Edita Gūže gruodžio mėnesį dalyvavo respublikiniame STEAM projekte „Apšviestas mano miestas“.

Projekto tikslas – taikant STEAM metodus, skatinti vaikus aktyviai tyrinėti, eksperimentuoti, kurti, konstruoti  svajonių namus-namučius.

Projekto metu vaikai susipažino su architekto profesija. Ugdytiniai veikloje naudojo kartono dėžutes, ritinėlius, klijus, lipnią juostelę, popieriaus atraižas kurių pagalba sukonstravo „pastatus“. Iš pagamintų namukų vaikai ant šviesos stalo suprojektavo apšviestą miestą pasitelkdami kūrybiškumą ir fantaziją. Stebėjo, kaip šviesa krinta ant „miesto“ statinių ir objektų, kaip šviesa įtakoja detalių matomumą.

Veikos metu ugdytiniai taikė ir plėtojo matematinius gebėjimus. Lavino erdvės suvokimą parinkdami įvairaus dydžio ir formos elementus.

 

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Edita Gūžė